Меню
Красиленко Яна
Красиленко Яна
05 листопада 2016

Красиленко Яна

керуючий магазину «Ева» у м. Умань

Серед усіх прийнятих людиною рішень найважливішу роль і вплив відіграє вибір життєвого шляху. Потреба у цьому виборі виникає тоді, коли людина починає усвідомлювати себе в суспільстві й міркувати про свої прагнення.

Після закінчення школи у всіх постає питання обрання майбутньої професії, а потім уже і вибір навчального закладу. Ось і мені довелось робити цей вибір, і я обрала Уманський національний університет садівництва та вступила на факультет економіки та підприємництва, вибравши спеціальність "Фінанси та кредит". І 5 років навчання пролетіли, немов один день. Але цей день був переповнений цікавими, невичерпними навчальними буднями, спілкуванням з друзями, викладачами, заняттями наукою та художньою самодіяльністю. Адже, в  Уманському національному університеті садівництва вміло та майстерно поєднують навчальний процес з працею, відпочинком та саморозвитком.

Навчання стало для мене способом самореалізації, прагненням до чогось більшого, ніж просто отримати документ про вищу освіту. Велику роль у цьому відіграв і наш університет, адже оточення та атмосфера значною мірою впливають на формування особистості висококваліфікованих фахівців.

Навчання в Уманському національному університеті садівництва − це маленьке, але дуже насичене життя. Тут ми навчилися не лише своїй професії, але й отримали цінний життєвий досвід.

Без сумніву УНУС - це той вищий навчальний заклад, який потрібен молодому поколінню. Роки навчання в цьому університеті будуть найпрекраснішими, і це може підтвердити кожен студент. Тож не потрібно гаяти час на вибір ВНЗ, найкращий вибір - це Уманський національний університет садівництва!