Меню
Остання редакція: 03 листопада 2016

Бази практики

Бази проходження практики

 

Для проходження практики Уманський національний університет садівництва направляє студентів у фінансові підрозділи підприємств, установ та організацій різних організаційно-правових форм; фінансові підрозділи бюджетних установ; страхові компанії та групи; фінансово-кредитні установи (банківські установи, кредитні спілки); районні та міські органи державної фіскальної служби; міські та районні управління Пенсійного фонду України та фондів державного соціального страхування; управління державної казначейської служби; фінансові управління та відділи районних та міських державних адміністрацій; управління праці та соціального захисту населення та інші.

Перелік баз проходження практики визначається кафедрою фінансів, банківської справи та страхування і узгоджується з деканатом факультету відповідно до пропозицій представників баз практики, а також побажань студентів щодо останніх, які дають згоду на проходження практики з створенням відповідних умов для проходження практики.

Перелік баз практики затверджується наказом ректора по Уманському національному університету садівництва. Зміна бази практики можлива лише з поважних причин до початку проходження практики. Рішення про можливість зміни бази практики приймає завідувач кафедри.

 

Відповідальна за проходження практики студентами кафедри:

кандидат економічних наук,

доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Мельник Катерина Миколаївна

Останні новини

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Фінанси»Читати повністю

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Фінанси»

29 листопада на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси» серед студентів 3 курсу факультету економіки і підприємництва УНУС.

Читати повністю

Відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»Читати повністю

Відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»

29 листопада на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС, пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»

Читати повністю

Всі новини