Меню
Остання редакція: 03 листопада 2016

Бази практики

Бази проходження практики

 

Для проходження практики Уманський національний університет садівництва направляє студентів у фінансові підрозділи підприємств, установ та організацій різних організаційно-правових форм; фінансові підрозділи бюджетних установ; страхові компанії та групи; фінансово-кредитні установи (банківські установи, кредитні спілки); районні та міські органи державної фіскальної служби; міські та районні управління Пенсійного фонду України та фондів державного соціального страхування; управління державної казначейської служби; фінансові управління та відділи районних та міських державних адміністрацій; управління праці та соціального захисту населення та інші.

Перелік баз проходження практики визначається кафедрою фінансів, банківської справи та страхування і узгоджується з деканатом факультету відповідно до пропозицій представників баз практики, а також побажань студентів щодо останніх, які дають згоду на проходження практики з створенням відповідних умов для проходження практики.

Перелік баз практики затверджується наказом ректора по Уманському національному університету садівництва. Зміна бази практики можлива лише з поважних причин до початку проходження практики. Рішення про можливість зміни бази практики приймає завідувач кафедри.

 

Відповідальна за проходження практики студентами кафедри:

кандидат економічних наук,

доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Мельник Катерина Миколаївна

Останні новини

Студенти дискутуютьЧитати повністю

Студенти дискутують

Студенти – це активна молодь, яка завжди в пошуку нового, істинного, справжнього. Вони орієнтуються в інформаційному полі з безліччю точок зору та вміють самостійно вирішувати актуальні питання.

Читати повністю

Агрополітичні питання країни розглядали студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхуванняЧитати повністю

Агрополітичні питання країни розглядали студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Суперечливі питання завжди цікавили допитливе студентство, особливо якщо вони стосуються кожного з нас у житті. Отож, студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування не впустили таку можливість, як посперечатися один з одним у такій неординарній формі, як аграрно-політичні дебати.

Читати повністю

Яскраве поєднання науки та практикиЧитати повністю

Яскраве поєднання науки та практики

21 березня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбулося засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист».

Читати повністю

Всі новини