06.06.2023
Відбулася IV Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення»Читати повністю

06 червня кафедрою фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва проведено IV Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення».

Вебінар «Кредитні відносини від античності до сучасності»Читати повністю

Вебінар «Кредитні відносини від античності до сучасності»

Студенти 21-ф групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Уманського національного університету, у рамках вивчення дисципліни «Центральний банк і грошово-кредитна система», викладач – доцент кафедри Наталія БОНДАРЕНКО, мали можливість відвідати онлайн вебінар від Національного банку України на тему «Кредитні відносини від античності до сучасності»

27.05.2023
Успішна мобільність викладачів Уманського національного університету садівництва в рамках проекту ERASMUS +Читати повністю

З 15 по 21 травня викладачі факультету економіки та підприємництва Олександр НЕПОЧАТЕНКО та Ольга ПОНОМАРЕНКО пройшли стажування за програмою академічної мобільності ERASMUS + (Staff mobility for teaching – STA) на факультеті соціальних наук у рамках співпраці між Уманським національним університетом садівництва та Academia Mazowiecka w Płocku (Мазовецької Академії в Плоцьку (Республіка Польща).

Вітаємо науковців кафедри з отриманням почесних грамот!Читати повністю

Вітаємо науковців кафедри з отриманням почесних грамот!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС вітає когорту науковців кафедри з отриманням почесних грамот з нагоди Дня науки!

22.05.2023
День банківського працівника на кафедрі фінансів, банківської справи та страхуванняЧитати повністю

Студенти спеціальності фінанси, банківська справа та страхування Уманського національного університету садівництва відвідали вебінар, присвячений Дню банківського працівника, під назвою «Як та коли виник Національний банк України?».

Практична складова страхової справиЧитати повністю

Практична складова страхової справи

Для формування у здобувачів вищої освіти прикладних фахових компетентностей і досягнення ними визначених результатів навчання важливе значення має посилена практична складова реалізації освітніх програм зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».