31.10.2017
Цікава подорож кращої групи університетуЧитати повністю

Цікава подорож кращої групи університету

За підсумками конкурсу «Краща академічна група Уманського НУС» 2016–2017 навчального року перемогу виборола 52-фм група факультету економіки і підприємництва спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». А нагородою за успіхи в навчанні та активну громадянську позицію для студентів стало не тільки загальне визнання, а й подарунок від адміністрації університету – туристична подорож до одного з найгарніших міст Європи – до стародавнього Львова.

17.10.2017
Емоційна подорож до міста тисячі образівЧитати повністю

Емоційна подорож до міста тисячі образів

Вузькі вулички, вимощені стертою століттями і тисячами ніг бруківкою, водили подорожуючих між сповнених величі, таємниць і цікавих історій храмів, будинків, кав’ярень… Приязно споглядали на гостей міста примхливі скульптури, вабили нерозгданами таємницями підземелля, майже за кожним поворотом чатували студентів ласкаві камінні та мармурові леви…