Участь викладачів кафедри у Міжнародних конференціяхЧитати повністю

Участь викладачів кафедри у Міжнародних конференціях

Наукова робота кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва проводиться відповідно фахового спрямування та тематики наукових досліджень, що дозволяє викладачам бути активними учасниками міжнародних наукових конференцій.

Цифрова трансформація - необхідність сьогоденняЧитати повністю

Цифрова трансформація - необхідність сьогодення

"Цифрова трансофрмація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах євройнтеграції" - саме таку назву носив круглий стіл, що проходив в онлайн форматі й учасниками якого стали науково-педагогічні працівники кафндри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва.

28.01.2023
Дуальна освіта фінансистів: вдале та перспективне продовженняЧитати повністю

Дуальна освіта фінансистів: вдале та перспективне продовження

У рамках підписаних угод між Уманським національним університетом садівництва та групою компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» поновлено й укладено на новий термін тристоронню угоду

Навчаємось з думкою про перспективуЧитати повністю

Навчаємось з думкою про перспективу

27 грудня кандидатки економічних наук, доцентки Леся БАРАБАШ, Світлана ВЛАСЮК і Наталія БОНДАРЕНКО долучилися до віртуальної екскурсії музеєм грошей Національного банку України з теми «Історія грошового обігу України».

Актуальності на часі: в полі зору вплив кліматичних змінЧитати повністю

Актуальності на часі: в полі зору вплив кліматичних змін

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти».

Неформальна освіта для здобувачів вищої освітиЧитати повністю

Неформальна освіта для здобувачів вищої освіти

Студенти спеціальності фінанси, банківська справа та страхування Уманського НУС вдало використовують формулу навчання: формальна освіта + неформальна освіта = успіх і глибокі знання.