28.01.2023
Дуальна освіта фінансистів: вдале та перспективне продовженняЧитати повністю

Дуальна освіта фінансистів: вдале та перспективне продовження

У рамках підписаних угод між Уманським національним університетом садівництва та групою компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» поновлено й укладено на новий термін тристоронню угоду

Навчаємось з думкою про перспективуЧитати повністю

Навчаємось з думкою про перспективу

27 грудня кандидатки економічних наук, доцентки Леся БАРАБАШ, Світлана ВЛАСЮК і Наталія БОНДАРЕНКО долучилися до віртуальної екскурсії музеєм грошей Національного банку України з теми «Історія грошового обігу України».

Актуальності на часі: в полі зору вплив кліматичних змінЧитати повністю

Актуальності на часі: в полі зору вплив кліматичних змін

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти».

Неформальна освіта для здобувачів вищої освітиЧитати повністю

Неформальна освіта для здобувачів вищої освіти

Студенти спеціальності фінанси, банківська справа та страхування Уманського НУС вдало використовують формулу навчання: формальна освіта + неформальна освіта = успіх і глибокі знання.

Цікавості інтерактивного навчанняЧитати повністю

Цікавості інтерактивного навчання

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Світлана ВЛАСЮК, Юлія УЛЯНИЧ і Олександр РОЛІНСЬКИЙ взяли участь у роботі Всеукраїнської онлайн-конференції від Genesis «Інтерактивне навчання. Результати наймасштабнішої співпраці ІТ-бізнесу та освіти 2022».

Освітній процес під час війни: навчаємося вдосконалюватиЧитати повністю

Освітній процес під час війни: навчаємося вдосконалювати

Воєнні реалії нашого життя внесли корективи в усі сфери діяльності. Й освітній процес не став виключенням. Адже нині і здобувачі освіти, і науково-педагогічні працівники зіткнулися з низкою перепон, що перешкоджають звичному перебігу навчання.