1 вересня – особливе свято!

1 вересня – особливе свято, адже це всенародний День знань. Воно має свою неповторну атмосферу – емоційну та хвилюючу. У цей день звідусіль звучать поздоровлення та сердечні побажання. Викладачі Уманського національного університету садівництва і цього року не стояли осторонь і долучилися до святкування цього всенародного свята разом із учителями, учнями та їх батьками, загальноосвітньої середньої школи номер одинадцять.

Старші викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к.е.н. Кіфоренко О.В. та Гвоздєй Н.І. привітали усіх присутніх на урочистій лінійці із цим святом знань та мудрості. Особливі побажання успіхів у навчанні, надійних друзів та підкорення вершин полинули до школярів. Не залишилися без теплих слів подяки за свою самовіддану працю на важкій шкільній ниві і вчителі ЗОШ №11.

Хай буде всім нам день оцей, як свято,

Хай буде щастя в серці у батьків.

Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий,

Хай буде радість вищою від слів.