Остання редакція: 13 лютого 2018

20 грудня - Міжнародний день солідарності людей

20 грудня рішенням Генеральної Асамблеї ООН в усьому світі відзначається Міжнародний день солідарності людей. З появою цього свята, датою заснування якого вважається 22 грудня 2005 року, вся світова спільнота почала активніше демонструвати свою єдність. В ідеях Організації Об'єднаних Націй солідарність людей полягає не тільки в схожості переконань, але і в конкретних діях, спрямованих на взаємодопомогу і підтримку кожної людини на планеті.

Основні ідеї свята стосуються спільної відповідальності всіх країн і народностей за події довкола. Цей день — нагадування про масову бідність, яка панує в багатьох країнах, про глобальні проблеми навколишнього середовища, проблеми рабства і поширення смертельно небезпечних захворювань.

Цей день, зазвичай, широко висвітлюється в засобах масової інформації. Обов'язковим атрибутом усіх заходів є емблема ООН — проекція планети Земля, оточена гілками оливи, які символізують мир.

За матеріалами сайту BEYOND.UA