Суперечливі питання завжди цікавили допитливе студентство, особливо якщо вони стосуються кожного з нас у житті. Отож, студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування не впустили таку можливість, як посперечатися один з одним у такій неординарній формі, як аграрно-політичні дебати. Суть дебатів виявилася досить простою, але водночас і дуже захопливою: методом жеребкування команди обирали проблемне питання та позицію, яку потрібно було підтримати – «За» чи «Проти».

У дебатах взяли участь 4 команди:

команда 21-ф групи «Бізнесвумен»;

команда 11-кф групи «Інтелектуали»;

команда 11-кф групи «Тверда валюта»;

команда 41-ф групи «Акредитив».

За результатами попереднього жеребкування на розгляд обрано два питання:

1.                               Зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення – введення вільного ринку землі. Позиція «За» –команда «Інтелектуали», позиція «Проти» – команда «Акредитив»
2.                              Підтримка розвитку сімейних фермерських господарств - скорочення впливу великих аграрних підприємств/агрохолдингів? Позиція «За» – команда «Тверда валюта», позиція «Проти» – команда «Бізнесвумен».

Оцінювало аргументи та виступи команд справедливе журі у складі:

Петро Бечко – професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування;

Богдан  Гузар – доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування;

Світлана Власюк – доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування;

Наталія Бондаренко – доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування;

Леся Барабаш – доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування;

Олена Прокопчук – доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Кожен з учасників мав три хвилини на висловлення своїх аргументів та для того, щоб поставити питання суперникам.

Переконливі аргументи та влучні запитання тільки загострювали суперечку між учасниками, адже кожен із них не поступався своїми позиціями та переконаннями.

У результаті запеклої боротьби журі обрало із 12 претендентів трьох, які пройшли до наступного туру агрополітичних дебатів. Отож, представлятимуть кафедру фінансів, банківської справи та страхування студенти у наступному етапі змагань: Анастасія Резнік та Яна Бленда (21-ф група) та Ліліана Калюжна (11-кф група).

Вітаємо всіх учасників з прекрасним дебютом, бажаємо подальшого розвитку та самореалізації, а переможцям – успіху в наступних етапах!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування