Остання редакція: 16 листопада 2017

Емоційна подорож до міста тисячі образів

Україна багата на цікаві та визначні місця, а студенти Уманського національного університету садівництва, зокрема – фінансисти, вирізняються великим потягом до пізнання незвіданих цікавинок рідної землі. Тож саме тому вже традиційними стали осінні подорожі студентства просторами українських земель.

Львів… Кожен, хто був у цьому казковому місті, промовляючи його назву, відчуває аромат кави у повітрі та смак шоколаду на губах. Кому ж іще не вдалося пізнати чарівність міста Лева, той ставить його на перше місце на мапі своїх подорожей. І саме до цього чудового, овіяного легендами, міста, пролягла дорога студентів осіннього жовтневого дня.

Вузькі вулички, вимощені стертою століттями і тисячами ніг бруківкою, водили подорожуючих між сповнених величі, таємниць і цікавих історій храмів, будинків, кав’ярень… Приязно споглядали на гостей міста примхливі скульптури, вабили нерозгданими таємницями підземелля, майже за кожним поворотом чатували студентів ласкаві камінні та мармурові леви…

Львів, таємничий і містичний увечері, зачаровано-прекрасний зранку та весело-гамірний вдень зумів здивувати юних подорожуючих, полонити своєю красою і величчю.

Тож подорожуйте Україною, пізнавайте її таємниці!

Леся Барабаш, к.е.н., ст. викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування