Фінансисти обговорили новини пенсійної реформи

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбулося засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист»,  у роботі якого взяли участь студенти та викладачі  кафедри.

Під час засідання присутні мали змогу зустрітися з  першим заступником начальника Уманського об’єднаного  управління ПФУ в м. Умані та Уманському районі Оксаною Лук’яновою.

У ході зустрічі  Оксана Валентинівна розповіла про нові правила нарахування пенсій, які набрали чинності з 1.10.2018р.

Учасники засідання задали гості низку питань, що стосувалися показників середньомісячної заробітної плати (доходу) на одного працюючого, які використовуються при визначенні коефіцієнта зарплати для призначення та перерахунку пенсій; соціальних гарантій, а також порядку проведення Пенсійним фондом України планових і позапланових перевірок. Також студентів-фінансистів цікавила можливість працевлаштування в органи Пенсійного фонду  та вимоги щодо майбутніх працівників.

Засідання студентського наукового гуртка стало яскравим прикладом плідної та цікавої співпраці освіти, науки та практики.

Наталія Гвоздєй, керівник наукового гуртка