Краса, мужність, артистизм і прихильність оточуючих – портрет сучасного фінансиста

14 травня в Уманському національному університеті садівництва, а саме на факультеті економіки і підприємництва, відбулася наймаштабніша подія цього року – «Міс та Містер ФЕП 2019».  У конкурсі взяли участь найкреативніші, найхаризматичніші та найрозумніші студенти нашого факультету.  Вони змогли проявити свої творчі здібності, показати колективну згуртованість та достойно представити свою спеціальність. Захід складався із п’яти конкурсів:

- У світі кіно

- Конкурс талантів

- Дефіле в купальниках

- Інтелектуальний конкурс

- Дефіле «Вечірній вихід»

У кожному конкурсі учасники продемонстрували присутнім свою індивідуальність, щирість і розкутість. Від спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» взяли участь троє претендентів, а саме: Наталія Швець – студентка 31-ф групи, Наталія Сьомко – студентка 21-ф групи й Олександр Волошин – студент 11-ф групи. Конкуренція була шалена, але яскраві образи дівчат, радісні емоції хлопців, чарівний сміх і бурхливі оплески вболівальників перемогли – здавалося, атмосфера наелектризувалася веселощами, не оминувши нікого із присутніх. А емоційні вболівальники гаряче підтримували конкурсантів бурхливими оплесками та плакатами.

За результатами поважного журі, учасники нашого факультету здобули перемогу у таких номінаціях:

- Наталія Швець, яка перемогла відразу у двох номінаціях «Міс Артистизм» та «Міс глядацьких симпатій»

- Олександр Волошин, зайняв дві номінації – «Містер Мужність» та «Містер глядацьких симпатій»

- Наталія Сьомко виборола звання «II віце-міс ФЕП»

Усі конкурсанти отримали цінні призи від спонсорів і деканату факультету економіки і підприємництва.

Вітаємо переможців та бажаємо їм нових перемог!

Марина Кузьменко, студентка 11-кф групи