Креативність фінансистки УНУС підкорила студентських лідерів аграрної освіти

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування значну увагу у навчальному процесі приділяє можливості креативного виявлення вмінь і навичок студентів. І доказом цьому стала висока нагорода студентки спеціальності «Фінанси і кредит» Вікторії Головатої.

Будучи учасником XVIII зльоту студентських лідерів аграрної освіти, який проходив у Подільському аграрно-технічному університеті під егідою Міністерства освіти і науки України та ДУ НМЦ «Агроосвіта», Вікторія гідно представила свою спеціальність не лише під час наукових дискусій, а й на Ярмарці студентських ідей та інновацій. Представлена студенткою ідея щодо створення студентського консультаційного бізнес-центру не лише спонукала учасників заходу до тривалого та плідного обговорення, а й допомогла юній фінансистці посісти третє місце з-поміж чотирнадцяти представлених ідей.

Вітаємо Вікторію та бажаємо в подальшому багато плідних ідей і яскравих перемог!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування