Молоді науковці-фінансисти презентували загалу свої доробки

24 квітня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулося секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 175-річчю Уманського національного університету садівництва.

У роботі секції взяли участь студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та викладачі кафедри. Загалом під час роботи секції було заслухано й обговорено низку наукових доповідей, що висвітлювали актуальні питання фінансової сфери України. Модератором засідання стала староста гуртка, студентка 12-мф групи Діана Сторожук.

Зокрема, доповідачі охарактеризували питання сучасного стану ринку страхування життя в Україні, формування та розподілу фінансових результатів діяльності підприємства, проблеми капіталізації банківського сектора України, особливостей функціонування системи місцевого оподаткування, особливості функціонування криптовалют та проблем їх в обігу в банківській системі, сучасного стану та перспектив розвитку страхування життя, методів оцінки інвестиційного портфелю банку тощо.

Найкращими визнано доповіді Луїзи Юрпольської (21к-ф група); Ліліани Калюжної (21-к-ф група); Людмили Черненко (11-мф група); Вікторії Півненко Півненко (21-кф група); Інни Савчук (31-ф група); Світлани Кононенко (31-ф група) й Анастасії Завтур (31 ф- група).

Варто зазначити, що нинішня студентська наукова конференція стала черговим доказом того, що фінансова наука живе і молодіє, адже всі розглянуті доповіді були цікавими та надзвичайно змістовними.