Остання редакція: 07 листопада 2017

Пам’ятний день для усієї країни.

28 жовтня – день визволення України від фашистських загарбників.

Це свято було визначено згідно з указом президента "Про День визволення України від фашистських загарбників" від 20 жовтня 2009 року "з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні".

Друга світова війна принесла стільки горя та розрухи, що до цих пір люди на всій землі із гіркотою та болем вшановують події тієї страшної війни, адже вони затонули не одну родину, забравши життя багатьох людей.

Протягом Другої світової війни саме на території нашої країни проходили найважливіші битви для визволення всієї Європи від фашистських загарбників.

У цей день ми вшановуємо пам'ять героїв, котрі загинули у битвах за визволення України та всієї Європи від коричневої чуми. Протягом Другої світової війни нагородами було відзначено 2,5 мільйонів українців.

Давайте схилимо голови скорботі за нашими співвітчизниками, котрі ціною свого життя врятували нашу країну та життя прийдешніх поколінь!