Меню
Остання редакція: 07 листопада 2017

Пам’ятний день для усієї країни.

 

28 жовтня – день визволення України від фашистських загарбників.

Це свято було визначено згідно з указом президента "Про День визволення України від фашистських загарбників" від 20 жовтня 2009 року "з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні".

Друга світова війна принесла стільки горя та розрухи, що до цих пір люди на всій землі із гіркотою та болем вшановують події тієї страшної війни, адже вони затонули не одну родину, забравши життя багатьох людей.

Протягом Другої світової війни саме на території нашої країни проходили найважливіші битви для визволення всієї Європи від фашистських загарбників.

У цей день ми вшановуємо пам'ять героїв, котрі загинули у битвах за визволення України та всієї Європи від коричневої чуми. Протягом Другої світової війни нагородами було відзначено 2,5 мільйонів українців.

Давайте схилимо голови скорботі за нашими співвітчизниками, котрі ціною свого життя врятували нашу країну та життя прийдешніх поколінь!

Останні новини

Студенти дискутуютьЧитати повністю

Студенти дискутують

Студенти – це активна молодь, яка завжди в пошуку нового, істинного, справжнього. Вони орієнтуються в інформаційному полі з безліччю точок зору та вміють самостійно вирішувати актуальні питання.

Читати повністю

Агрополітичні питання країни розглядали студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхуванняЧитати повністю

Агрополітичні питання країни розглядали студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Суперечливі питання завжди цікавили допитливе студентство, особливо якщо вони стосуються кожного з нас у житті. Отож, студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування не впустили таку можливість, як посперечатися один з одним у такій неординарній формі, як аграрно-політичні дебати.

Читати повністю

Яскраве поєднання науки та практикиЧитати повністю

Яскраве поєднання науки та практики

21 березня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбулося засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист».

Читати повністю

Всі новини