Перші зустрічі, перші знайомства

День відкритих дверей – завжди очікувана та приємна подія для студентського та науково-педагогічного колективів кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва. От і цього року він пройшов традиційно активно, динамічно та вражаюче.

Викладачі кафедри та студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» тепло зустрічали абітурієнтів, розповідали про історію та сьогодення кафедри, а також розважали інтелект-грою «Фінансист». Студенти ділилися з майбутніми абітурієнтами враженнями від навчання, демонстрували різні тематичні презентації.

Усі отримали позитивний заряд енергії від приємного спілкування, а школярі – ще й корисну інформацію.

Валентина Пастух, студентка 11 к-ф групи