Пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Страхування»

28 листопада на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси» серед студентів факультету економіки і підприємництва УНУС.

Оцінювала результати олімпіади комісія у складі завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування професора Петра Бечка, доцентів Петра Боровика та Наталії Бондаренко, а також старшого викладача Наталії Гвоздєй.

Члени оргкомітету визначили переможців. Ними стали: І місце – Інна Cавчук (31-ф група);  ІІ місце – Вікторія Шмакова (31-ф група) та Катерина Данченко (11-кф група); ІІІ місце – Яна Котрікова (31-ф група) та Владислав Голубенко (11-кф група).

Петро Боровик, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування