Скажемо «Ні!» суїциду!

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування було проведено виховний захід на тему «Попередження суїцидальних проявів серед молоді».

Згадана тема є однією із найболючіших на сьогодні, адже молодь повинна розуміти та знати, як запобігати страшним думкам про суїцид задля збереження життя своїх друзів, товаришів та близьких.

Протягом століть людина, не знайшовши виходу із життєвого глухого кута, замислювалась, як уникнути і душевного болю, і самої ситуації. І в особливо тяжкі хвилини відчаю, не отримавши підтримки від близьких та оточення, вдавалася до страшної дії – суїциду. Саме про це та про те, як важливо бути відкритим до спілкування, уважним до своїх друзів і рідних, йшла мова під час заходу.

Тож ми, сучасне покоління молодих та волелюбних українців, маємо допомагати одне одному та підтримувати у важку хвилину. Адже вчасно подана рука взаємодопомоги тим, хто цього потребує, може не лише відновити віру поглинутої розпачем людини у себе, а й зберегти їй життя.

Наталія Горб, студентка 11-ф групи