Вітаємо з Міжнародним Днем студента!

Шановні студенти!

Молодість – пора пізнання світу, пошуку самого себе, зустрічі з прекрасним. Це час, коли енергія сповнює все навкруг, а поштовхом до активних дій стає пропозиція, кинута знічев’я. Це період життя, коли людина формується як особистість: ми знаходимо справжніх друзів, зустрічаємо кохання, створюємо сім’ю, навчаємося відповідальності, визначаємо пріоритети. Та попри всі серйозні моменти, молодість – це час навчання, коли у колі дружної студентської родини обирається життєвий шлях й окреслюються перспективи.

І ми, колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування, щиро вітаємо всіх студентів з професійним святом – Міжнародним Днем студента!

Бажаємо вам і надалі бути такими ж веселими, кмітливими, креативними, цілеспрямованими та натхненними! Ми пишаємося вами, адже ви не лише прагнете знань, успішно здобуваючи їх, а й вражаєте всіх своїми талантами. Хай легкою буде ваша хода по життю у доброму здоров’ї та з достатком за плечима!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування