Віват, магістри!

Шановні магістри!

Добігли до завершення студентські роки - мабуть, найкращі роки вашого життя. Далеко позаду залишилася та осінь, коли ви, невпевнені, сором'язливі, але внутрішньо рішучі та готові до змін, переступили поріг Уманського національного університету садівництва та познайомилися з рідною кафедрою фінансів, банківської справи та страхування. Протягом усього періоду навчання ви повсякчас  демонстрували своє професійне й емоціне зростання, були активними учасниками життя університету, вражали всіх своєю згуртованістю та готовністю прийти на допомогу.

І нині, коли ви відкриваєте двері у широкий світ можливостей, ми вам бажаємо впевненості, рішучості та цілеспрямованості. Хай усі ваші починання будуть вдалими, вчинки - виваженими, а результати - очікуваними. Успіхів вам у всьому і повсякчас!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування