Зробити хорошу справу може кожен!

Люди завжди мають допомагати тим, хто потрапив у біду, а також людям, які свідомо виконують почесний громадський обов’язок, захищаючи Батьківщину та свій народ.

Зважаючи на сьогоднішню ситуацію в нашій країні, кожен з нас може зробити свій посильний внесок у волонтерську роботу. Саме тому на факультеті економіки і підприємництва неодноразово проводились акції допомоги бійцям АТО.

Однією із останніх була проведена акція, приурочена до Дня Збройних сил України. Протягом двох тижнів був оголошений збір консервованих продуктів харчування серед студентів і викладачів факультету економіки і підприємництва. Не могли залишитися осторонь цієї акції на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування. Як студенти, так і викладачі залюбки взяли участь у реалізації даного заходу.

Після двох тижнів проведення згаданої акції, студенти завезли зібрані консервовані продукти разом з плакатами та листами у штаб волонтерської організації «Разом».

Будучи вдячними бійцям за мирне небо над головою, ми і надалі будемо допомагати їм.

Наталія Щербина, голова ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва

Зробити хорошу справу може кожен!