Зроблено наступний крок у напрямку інтернаціоналізації діяльності!

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування впевнено крокують у напрямку інтернаціоналізації своєї діяльності. Наступний вагомий крок у цьому напрямку було зроблено ст. викладачем кафедри,к.е.н., доцентом Оксаною Кіфоренко. У рамках договору про співпрацю, підписаного із Державною Вищою Професійною Школою у м. Плоцьк (Польща), наша колега прочитала у вказаній школі курс лекцій із предмету «Фінансовий менеджмент» англійською мовою для студентів економічних спеціальностей. Окрім студентів, лекції Кіфоренко Оксани відвідали проректор вищого навчального закладу із питань науки та розвитку др. Анна Новацка, декан факультету економічних наук та інформатики др. МаріолаШевчик-Яроцка, викладачі, докторанти та стажери згаданого вищого навчального закладу. Відрадно бачити, як викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування докладають усіх зусиль для популяризації рідної кафедри, факультету та університету на міжнародному рівні.