Виховна година на тему: «Захисти себе від туберкульозу».

Зупинимо туберкульоз разом!

Захворювання на туберкульоз стало надзвичайно важливою проблемою для України починаючи з дев’яностих років двадцятого століття. Але не дивлячись на те, що захворіти на це страшне захворювання може кожен, а на його симптоми люди не завжди вчасно звертають увагу, туберкульоз – це не вирок! Туберкульоз – виліковний! Тому до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, котрий відзначають 24 березня, на кафедрі фінансів і кредиту було проведено виховну годину на тему: «Захисти себе від туберкульозу».

Студенти мали змогу дізнатися багато корисної інформації про те, як попередити цю страшну недугу та переглянути відео фільм на згадану тему.

На даний захід було запрошено медичного працівника УМЛ №  1 Герасимчук Вікторію, котра дала студентам декілька порад щодо протидії згаданій хворобі, а саме: вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися та щороку проходити медичний огляд. Адже вчасне обстеження може врятувати життя.