Остання редакція: 16 листопада 2017

Зустріч з Героєм

Нещодавно студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування мали змогу поспілкуватися із бійцем  АТО Олексієм Пастушенком.

Олексій служить у 72-й механізованій бригаді ЗСУ. На фронт пішов добровольцем, покинувши престижну роботу у банківській сфері. Перебуваючи у відпустці,  Олексій знайшов час відповісти на запрошення викладачів нашої кафедри та взяти  участь у коротенькій бесіді зі студентами.

Розмова була дуже щирою і відвертою . Кожен міг запитати про те, що цікавить, та отримати відповідь «із перших вуст». Питання були різноманітні: про зміну пріоритетів, побут в польових умовах, плани на майтнє … Кожне речення, сказане Олексієм, чіпляє за живе та змушує задуматися над своїм життям. Після такої бесіди починаєш переосмислювати свою поведінку, свої вчинки, стосунки з людьми, міркувати про справжню цінність людського життя.

Ми вдячні за можливість поспілкуватись із щирим патріотом і справжнім захисником України, адже ця бесіда була надзвичайно важливою і потрібною для нас. Кожен мусить знати і пам’ятати про те, що насправді переживає наша країна.

Анастасія Резнік, cтароста 21-ф групи