Меню
Остання редакція: 30 жовтня 2017

Банківський менеджмент

Анотація до дисципліни «Банківський менеджмент»

Метою викладення навчальної дисципліни «Банківський менеджмент» є: формування у слухачів системи знань з теорії та практики управління фінансовими потоками, активами та пасивами, прибутковістю та ризиками банку, формування у них вміння використовувати й адаптувати отримані знання до конкретних виробничих ситуацій.

Предметом навчальної дисципліни є відносини, зумовлені процесами акумулювання, розміщення коштів, установлення і забезпечення оптимального рівня прибутковості в банку.

Основними завданнями вивчення дисципліни «Банківський менеджмент» є:

-          визначення сутності, цілей та провідних засад банківського менеджменту;

-          ознайомити студентів з видами організаційних структур, системи управління в банку;

-          визначити роль планування у системі управління та ознайомити, із методологією процесу стратегічного та оперативного планування у банку;

-          сформувати у студентів системний підхід до управління прибутковістю та ризиками, активами, зобов’язаннями, капіталом та позабалансовою діяльністю банку;

-          навчити студентів ефективно використовувати інструменти фінансового управління діяльністю банку;

-          поглибити загальну фахову підготовку слухачів.

У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен:

знати: про значимість науки для практичної діяльності; основні тенденції розвитку фінансової науки;

уміти: приймати самостійні рішення у сфері управління фінансовою діяльністю банку; аналізувати організації основних напрямів проведення фінансових операцій в банку; застосовувати відповідні методи управління, адекватні щодо конкретної ситуації, яка виникає при управлінні банком.

 

Останні новини

Студенти дискутуютьЧитати повністю

Студенти дискутують

Студенти – це активна молодь, яка завжди в пошуку нового, істинного, справжнього. Вони орієнтуються в інформаційному полі з безліччю точок зору та вміють самостійно вирішувати актуальні питання.

Читати повністю

Агрополітичні питання країни розглядали студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхуванняЧитати повністю

Агрополітичні питання країни розглядали студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Суперечливі питання завжди цікавили допитливе студентство, особливо якщо вони стосуються кожного з нас у житті. Отож, студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування не впустили таку можливість, як посперечатися один з одним у такій неординарній формі, як аграрно-політичні дебати.

Читати повністю

Яскраве поєднання науки та практикиЧитати повністю

Яскраве поєднання науки та практики

21 березня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбулося засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист».

Читати повністю

Всі новини