Меню

Навчальні дисципліни

Освітній процес на кафедрі фінансів,банківської справи та страхування організований і провадиться відповідно до існуючих вимог, встановлених Міністерством освіти і науки України, з урахуванням новітніх тенденцій і прерогатив.

Умовно всі дисципліни можна об'єднати у дві групи: нормативні та вибіркові, або загальноосвітнього циклу та предмети з поглибленого вивчення спеціальності. Такий підхід до організації навчального процесу дає студентам можливість логічно вивчати матеріал, поглиблюючи його в міру посилення розуміння фінансово-економічних явищ і процесів.

Під час навчання студенти покращують рівень знань і навичок зі спеціальності "Фінанси,банківська справа та страхування" не лише під час вивчення дисциплін, а й під час тематичних квестів, ігор і дискусійних зустрічей.

Останні новини

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом  «Фінанси, банківська справа та страхування»Читати повністю

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування»

Читати повністю

Всі новини