Меню
Остання редакція: 03 листопада 2016

Спеціальності

Фінанси, банківська справа та страхування

Фінанси – основа економіки сучасного цивілізованого суспільства. Вміння у необхідних обсягах і своєчасно мобілізувати, раціонально розподілити, ефективно й ощадливо використати фінансові ресурси на всіх рівнях господарювання визначає рівень життя в країні, напрями соціально-економічного розвитку держави.


"Фінанси, банківська справа та страхування" одна з основних спеціальностей економічного напряму. Програма спеціальності орієнтована на підготовку кваліфікованих фахівців для фінансової системи держави, які повинні об'єктивно оцінювати економічні процеси, що відбуваються в суспільстві, розуміти суть і тенденції розвитку фінансових стосунків і їх особливостей у сфері державних, міжнародних фінансів і фінансів господарських одиниць, розробляти і вирішувати питання розвитку фінансової системи.

Фахівці зі спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" мають широкий міжгалузевий профіль, що дозволяє здійснювати професійну діяльність в різних сферах економіки і державного управління фінансами: у територіальних фінансових органах (фінансові управління); у Державній митній службі; у  контрольних фінансових органах (податкові інспекції, контрольно-ревізійні управління); у страхових організаціях, компаніях та групах; у аудиторських фірмах; у пенсійних фондах та фондах соціального страхування; у відділеннях державного казначейства; в управліннях праці і соціального захисту населення; у фінансових підрозділах підприємств і організацій; в органах державного управління , бюджетній та банківській системах.


Випускники університету зі спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" можуть обіймати посади:

 • економіст з фінансової роботи;
 • аудитор;
 • консультант з фінансово-економічних питань;
 • державний податковий інспектор;
 • податковий ревізор-інспектор;
 • брокер (посередник) з цінних паперів;
 • інспектор митниці ;
 • банківський працівник;
 • фінансовий директор підприємства;
 • начальник фінансового управління;
 • керівник фінансового відділу;
 • страховий агент;
 • провідний фахівець відділу (департаменту, управління) тощо.

Останні новини

Студенти дискутуютьЧитати повністю

Студенти дискутують

Студенти – це активна молодь, яка завжди в пошуку нового, істинного, справжнього. Вони орієнтуються в інформаційному полі з безліччю точок зору та вміють самостійно вирішувати актуальні питання.

Читати повністю

Агрополітичні питання країни розглядали студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхуванняЧитати повністю

Агрополітичні питання країни розглядали студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Суперечливі питання завжди цікавили допитливе студентство, особливо якщо вони стосуються кожного з нас у житті. Отож, студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування не впустили таку можливість, як посперечатися один з одним у такій неординарній формі, як аграрно-політичні дебати.

Читати повністю

Яскраве поєднання науки та практикиЧитати повністю

Яскраве поєднання науки та практики

21 березня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбулося засідання студентського наукового гуртка «Юний фінансист».

Читати повністю

Всі новини