Меню
Остання редакція: 05 листопада 2016

Кращі студенти

Усик Ірина

11- фк група

У 2016 році закінчила Уманський агротехнічний коледж з червоним дипломом. Навчається на факультеті «Економіка та підприємництво» за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» в групі 11- фк. Ірина є активною, здібною студенткою, бере участь у культурному житті університету, була учасницею конкурсу «Кращий студент року». Усик Ірина займається організацією студентського дозвілля та користується авторитетом серед однокурсників, відповідально і сумлінно виконує доручення викладачів та куратора. Студентка приймає активну участь у роботі студентського наукового гуртка та різноманітних конференцій. У позаурочний час Ірина активно займається спортом. Вона є майстром спорту міжнародного класу з багатоповторному жиму, а також встановила рекорд України з даного виду спорту.


Бленда Яна

11- ф група

На її думку, спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» є актуальною та перспективною. Вона  впевнена, що саме тут зможе здобути необхідні знання, навички та продовжити розвиватись як особистість. І сподівається, що у  майбутньому зможе вдало реалізувати себе у даній сфері. Захоплюється малюванням та пише вірші. Приймає участь у науковому житті кафедри, факультету та університету. 


 

Дудник Лілія

21 – ф група

Навчається на факультеті економіки та підприємництва за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»  другий рік. Родом вона з Одеської області, проте навчатися вирішила у Черкаській. Про свій вибір  зовсім не шкодує – їй вдалося досягти високих результатів у навчанні, завдячуючи власній праці та праці викладачів.


Головата Вікторія

41- ф група

Активний учасник міжнародних, всеукраїнських і загально університетських студентських наукових конференцій, учасник зльоту іменних стипендіатів 2015 та 2016 рр.

Останні новини

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Фінанси»Читати повністю

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Фінанси»

29 листопада на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси» серед студентів 3 курсу факультету економіки і підприємництва УНУС.

Читати повністю

Відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»Читати повністю

Відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»

29 листопада на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС, пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхування»

Читати повністю

Всі новини