Меню
Остання редакція: 05 листопада 2016

Кращі студенти

Усик Ірина

11- фк група

У 2016 році закінчила Уманський агротехнічний коледж з червоним дипломом. Навчається на факультеті «Економіка та підприємництво» за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» в групі 11- фк. Ірина є активною, здібною студенткою, бере участь у культурному житті університету, була учасницею конкурсу «Кращий студент року». Усик Ірина займається організацією студентського дозвілля та користується авторитетом серед однокурсників, відповідально і сумлінно виконує доручення викладачів та куратора. Студентка приймає активну участь у роботі студентського наукового гуртка та різноманітних конференцій. У позаурочний час Ірина активно займається спортом. Вона є майстром спорту міжнародного класу з багатоповторному жиму, а також встановила рекорд України з даного виду спорту.


Бленда Яна

11- ф група

На її думку, спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» є актуальною та перспективною. Вона  впевнена, що саме тут зможе здобути необхідні знання, навички та продовжити розвиватись як особистість. І сподівається, що у  майбутньому зможе вдало реалізувати себе у даній сфері. Захоплюється малюванням та пише вірші. Приймає участь у науковому житті кафедри, факультету та університету. 


 

Дудник Лілія

21 – ф група

Навчається на факультеті економіки та підприємництва за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»  другий рік. Родом вона з Одеської області, проте навчатися вирішила у Черкаській. Про свій вибір  зовсім не шкодує – їй вдалося досягти високих результатів у навчанні, завдячуючи власній праці та праці викладачів.


Головата Вікторія

41- ф група

Активний учасник міжнародних, всеукраїнських і загально університетських студентських наукових конференцій, учасник зльоту іменних стипендіатів 2015 та 2016 рр.

Останні новини

Студенти дискутуютьЧитати повністю

Студенти дискутують

Студенти – це активна молодь, яка завжди в пошуку нового, істинного, справжнього. Вони орієнтуються в інформаційному полі з безліччю точок зору та вміють самостійно вирішувати актуальні питання.

Читати повністю

Агрополітичні питання країни розглядали студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхуванняЧитати повністю

Агрополітичні питання країни розглядали студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Суперечливі питання завжди цікавили допитливе студентство, особливо якщо вони стосуються кожного з нас у житті. Отож, студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування не впустили таку можливість, як посперечатися один з одним у такій неординарній формі, як аграрно-політичні дебати.

Читати повністю

Всі новини