1 вересня – всенародне свято мудрості, людяності та доброти!

1 вересня – напрочуд важливе та хвилююче свято для вчителів, учнів та їх батьків.

Воно сповнене святкових хвилювань та очікувань нового та незвіданого, що принесе нам навчальний рік.

Поздоровити та підтримати учнів, педагогів та батьків прийшли у школу № 11 м. Умані старші викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва к.е.н. Кіфоренко Оксана та к.е.н. Гвоздєй Наталія. Від усього професорсько – викладацького складу Уманського національного університету садівництва та від себе особисто, викладачі привітали всіх присутніх із Днем знань.

Представники університету побажали усім школярам на своєму життєвому шляху підкорювати нові вершини знань, зустріти надійних друзів та досягти омріяної мети. Оксана Кіфоренко та Наталія Гвоздєй висловили найщиріші слова подяки вчителям, котрі щедро діляться своїми знаннями, виховуючи справжніх патріотів нашої Батьківщини.

Вони також висловили побажання, щоб цей першовересень був сонячним та приніс радість та веселий настрій у кожну школу та кожну родину!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування.