"Андріївські вечорниці" вражають

Вже традиційним для студентів факультету економіки і підприємництва стало проведення колоритного та яскравого дійства "Андріївські вечорниці". І незмінно його учасниками є студенти всіх спеціальностей факультету, а організаторами - деканат факультету та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Світлана Власюк, Наталія Бондаренко та Леся Барабаш.

Цьогоріч народними традиціями та щирим українським фольклором мали змогу насолодитися учні шкіл і коледжів м. Умань, Уманського, Тальнівського, Бершадського та Благовіщенського районів.
Незмінним атрибутом заходу були щирі та позитивні емоції, які дарували глядачам учасники дійства, а ще - щирі оплески та захоплення глядачів.
І під час кожного з витупів яскраво поставала перед очима проста і беззаперечна істина: допоки молодь  активно пропагує та сприймає  народні традиції, українська культура та народна творчість будуть жити серед нас!
Леся Барабаш, к.е.н., ст. викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування