Фінальний крок освітнього етапу

15 грудня  на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва розпочався захист кваліфікаційних робіт здобувачів освіти другого (магістерський) рівня спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Цьогоріч випускники спеціальності 072 продемонстрували високий рівень фахових знань, а виконані та представлені на розгляд екзаменаційної комісії роботи охоплювали широкий спектр спеціальності. Робота екзаменаційної комісії проходила в очному режимі та продовжиться до 21 грудня.

Колектив кафедри вітає студентів з початком проходження останнього етапу навчання!

Тепер – лише вперед, наполегливо та цілеспрямовано підкорювати найвищі професійні вершини!