Фінансові дебати: коротко та компетентно про актуальні питання

Тиждень фінансової грамотності на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва плавно добігає свого завершення. Проте учасники заходу не збавляють обертів і продовжують активно досліджувати глибини та цікавинки світу фінансів.

Тож у четвер активні та цілеспрямовані студенти спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" стали учасниками інтелектуального диспуту "Фінансові дебати", під час якого детально розглянули питання розмитнення євроблях і державного валютного регулювання.
У диспутах взяли участь чотири команди: "МВФ" (31-ф група), "Busy Woman" (41-ф група), "Business Woman" (11 к-ф група), "Smart"(21 к-ф група).
Кожна з команд грунтовно підготувалися й агрументовано відстоювала свою позицію, тож диспут вийшов неймовірно насиченим і цікавим.
Дякуємо всім учасникам і бажаємо наполегливості у навчанні й осягненні глибин фінансової науки!