Гурток "Юний фінансист" продовжує роботу

Викладацький склад кафедри фінансів, банківської справи та страхування докладає зусиль для розвитку у студентів навичок орієнтації у професійному  інформаційному та науковому просторі,  логіці наукового процесу, уміння аналізувати та прогнозувати.
Застосування дослідницького підходу у навчанні спрямоване на становлення у студентів досвіду самостійного пошуку нових знань і використання їх в умовах  формування нових пізнавальних цінностей. Саме з такою метою продовжує свою роботу студентський науковий гурток кафедри "Юний фінансист", чергове засідання якого відбулось 20 лютого 2024р.
У невимушеній атмосфері студенти обговорили план роботи гуртка на 2024 р., виокремили питання до обговорення та дослідження на наступних зібраннях та ознайомились із запланованими науковими заходами на рівні кафедри та факультету економіки і підприємництва.
Юлія Улянич, відповідальна за наукову роботу кафедри фінансів, банківської справи та страхування, доцент