Нагорода за заслуги перед містом

Кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва Богдан Гузар знаний у місті Умань як фахівець найвищої кваліфікації, людина, яка завжди перебуває в авангарді всіх починань. Його життєва позиція - любов до життя, прогрес в усьому, відповідальність і творчий підхід.

Проживаючи в Умані вже багато років, Богдан Степанович зріднився з містом, став його невід'ємною частиною. Тож під час святкування чергової річниці заснування Умані, знаного науковця та практика було нагороджено почесною відзнакою "За заслуги перед містом".

Вітаємо колегу та бажаємо міцного здоров'я, ентузіазму та втілення найсміливіших задумів і проєктів!