Наукова діяльність здобувачів освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»

Студенти другого (магістерський) рівня та здобувачі освіти третього рівня (доктор філософії) спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» плідно попрацюють у 2023р. на міжнародних конференціях за кордоном, свідченням чого є отримані сертифікати учасників.

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування цінує наукові доробки та дякує всім здобувачам освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» за ініціативність, компетентність, працелюбність і бажання досліджувати царини сучасної фінансової науки!

Юлія УЛЯНИЧ,

к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС