Атестація здобувачів освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" першого рівня (бакалавр)

З 15 по 20 червня на кафедрі фінансів, банківської спрваи та страхування Уманського національного університету садівництва проходила пдсумкова атестація здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня освітньо-професійної програми "Фінанси, банківська справа та страхування" спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування".

Підсумкова атестація здобувачів освіти проходила у формі комплексного екзамену у змішаній формі на платформі дистанційної освіти Moodle. Атестаційний екзамент проводився комісією у складі: к.е.н., доцента Олександра РОЛІНСЬКОГО (голова комісії), к.е.н., доцентів Лесі БАРАБАШ, Світлани ВЛАСЮК, Катерини МЕЛЬНИК (члени комісії) та к.е.н., доцента Світлани ПТАШНИК (секретар комісії).

Здобувачі освіти денної і заочної форм навчання успішно склали екзамен і висловили готовність продовжити здобувати освіту за наступним рівнем.

Леся БАРАБАШ, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування