Освітній OPEN SPACE: здобуваємо знання на практиці

Спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування" - одна з найактуальних в економічному середовищі на даний час. Головна її особливість - охоплення усіх сфер діяльності, де функціонують грошові знани чи інші інструменти та складові фінансової діяльності: банки, страхові компанії, державні та місцеві органи влади, фінансові управління, великі і малі підприємства тощо. Тож навчання за даною спеціальністю надзвичайно цікаве та грунтовне, адже передбачає поглиблене занурення у фінансові процеси.

Днями студенти спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва взяли участь в освітньому заході типу "Open Space", відвідавши базу практики - Уманське відділення АБ "УКРГАЗБАНК". У звичайних робочих умовах майбутні професіонали фінансової сфери ознайомилися з основами провадженням банківської діяльності: проведенням операцій по рахунках, оформленням депозитів і кредитів, а також процесом оформлення та видачі банківських платіжних карток. Знання, отримані таким чином, за словами самих студентів, дозволяють краще запам'ятовувати теоретичний матеріал, отриманий під час аудиторних занять.

На завершення заходу студенти висловили бажання, щоб освітній Oen Space став традиційним видом занять.