Переймаємо кращі європейські практики змішаного навчання

Сучасний науково-педагогічний працівник – це інтелектуал, здатний не лише навчати, а й вчитися та розвиватися – заради ефективного, цікавого та пізнавального освітнього процесу.

З 06 лютого по 13 березня науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування кандидатки економічних наук, доцентки Леся Барабаш, Наталія Бондаренко та Світлана Власюк стали учасниками міжнародного підвищення кваліфікації на тему: «Інтерактивні технології змішаного навчання припідготовці бакалаврів та магістрів в країнах Європейського Союзу та України».

Організатором заходу став Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян.

Протягом перебігу підвищення кваліфікації учасники прослухали 6 цікавих лекцій, насичених актуальних матеріалом, взяли участь у 10 практичних заняттях, а також самостійно опрацювали визначені питання курсу.

На завершення всім учасникам було вручено Сертифікати про проходження міжнародного підвищення кваліфікації.

Леся Барабаш, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування