Перший Форум Сучасних Викладачів «Освіта 3.0»: удосконалюємося в ногу з часом

27 вересня відбувся «Перший Форум Сучасних Викладачів освіта 3.0», учасником якого стала Юлія Улянич, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

На форумі досліджувались рекомендації щодо викладацької майстерності від провідних експертів і тренерів-практиків та інновації у сфері освіти.

Даний захід носив соціально-інноваційний характер, а його організатором став «Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного», який реалізується Департаментом освіти і науки Київської міської державної адміністрації спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти.

Участь у подібних заходах дає можливість усвідомити просту концепцію – «Навчання Протягом Життя» та чудову можливість перейняти досвід досвідчених науковців, практиків і навіть психологів.

Юлія Улянич, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування