Підвищення кваліфікації – основа професійної компетентності викладача

Основою успішного професійного зростання сучасного викладача є його активна участь як у науковій діяльності, так і в сфері особистісного фахового розвитку. і викладача кафедри фінансів, банківської справи та страхування всіляко дотримуються означених векторів, набуваючи нових знань і навичок під час проходження різноманітних тематичних курсів і вебінарів у рамках стажування та підвищення кваліфікації.

Так, Світлана ВЛАСЮК, к.е.н., доцентка кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС, взяла участь у вебінарі «Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагога: створення та впровадження», який було організовано Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», що належить до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

На вебінарі обговорювалися питання, що постають під час організації навчального процесу, серед них: цифровізація освіти в Україні (проєктування та створення авторських електронних засобів навчання, впровадження в освітній процес та ін.); новітні тренди в сучасній онлайн-освіті; самоосвіта та самовдосконалення під час впровадження цифрової трансформації освіти; особливості співпраці НПП з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти при створенні електронних освітніх ресурсів шляхом використання платформи МООС та ін.

Доцентка Леся БАРАБАШ також пройшла підвищення кваліфікації у рамках проєкту «Uni-Biz Bridge: Сучасний викладач» від UGEN. Під час триденного інтенсиву учасники проєкту розглянули такі актуальні теми від спікерів авторитетних компаній, як  SoftServe «Як сформувати особистий бренд викладача»; Deloitte «Work & Study: популярний тренд чи реальне рішення для розвитку талантів?»; Genesis «Бізнес-підходи до створення навчальних програм»;  KPMG «Постановка цілей: інструменти та підходи»; Хлібпром «Стресостійкість – базова компетенція сучасного викладача»; PwC «Діджитал-помічники/інструменти в підготовці та під час занять зі студентами»; EY «Тайм-менеджмент: інструменти, пріоритети, планування».

Усі вебінари були надзвичайно інформативними та сповненими сучасними актуальностями.

Світлана ВЛАСЮК, Леся БАРАБАШ, к.е.н., доцентки кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС