Подарунки для захисників

14 жовтня українська спільнота відзначає цілу тріаду свят. Кожне з них є важливим окремо, а всі разом вони створюють неповторну ауру сучасної української нації, де зовнішнє коло оборони – Покров Пресвятої Богородиці, друге, коло патріотичної пам’яті, – дух українського козацтва, а третє – сучасні захисники земель та ідеалів України.

Тож напередодні Дня захисника України студенти та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва долучилися до благодійної акції і закупили подарунки для воїнів, що перебувають у зоні ООС/АТО.

Ми віримо, що наші скромні подарунки принесуть захисникам як користь, так і радість. І зичимо їм міцного здоров’я, довголіття та благополуччя у родинах!