Презентація наукових доробок здобувачів освіти загалу XV Всеукраїнської наукової конференції за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки»

15 листопада здобувачі всіх рівнів вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування взяли участь у роботі XV Всеукраїнської наукової конференції за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки».

Анна ОЛІЙНИК , здобувач першого (освітньо-професійного) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» виступила з доповіддю на тему: «Діджиталізація банківського сектору України», науковий керівник – Наталія БОНДАРЕНКО, к.е.н., доцент.

Наукова конференція пройшла в дружній атмосфері з розглядом актуальних фінансово-економічних питань сьогодення.

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування цінує наукові доробки здобувачів освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та дякує всім за ініціативність, компетентність, працелюбність і бажання досліджувати царини сучасної фінансової науки!

Юлія УЛЯНИЧ, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС