Про платежі цікаво та з практичної точки зору

4 квітня у рамках вивчення дисципліни «Інформаційні системи і технології у фінансах» 11-кф групою, гостьовим лектором до вивчення теми «Системи електронних платежів в Україні і світі» був запрошений співзасновник Pro/line Trading (Постачальник телекомунікаційного обладнання в м. Умань) Костянтин Улянич.

На занятті були розглянуті питання організації платіжних систем (payment institution), системи розрахунків і міжнародних міжбанківських платежів (SWIFT), практичну частину функціонування яких висвітлив запрошений стейкголдер.

Збагачення теоретичного матеріалу прикладами з практики функціонуючого підприємства сприяло кращому засвоєнню теми та надало поштовх для роздумів здобувачів щодо компетентностей сучасного фінансиста.

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування дякує за плідну співпрацю підприємству та керівнику Pro/line Trading.