ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ФІНАНСИСТІВ

Основа успіху будь-якої сучасної колективної діяльності – це відносини співпраці та взаємодопомоги в противагу конфлікту  конфронтації

Глибинне розуміння колективної діяльності та роль кожного учасника у загальному результаті – такі були цілі нового психологічного тренінгу, який для студентів 21-ф групи провела практичний психолог університету Валентина Мазуренко.

Зустріч відбулася у мальовничому парку «Софіївка», а загальними завданнями, які ставили перед собою учасники стали:

–        формування сприятливого психологічного клімату;

–        знаходження подібностей в учасників групи для поліпшення взаємодії між ними;

–        розвиток вміння працювати в команді;

–        згуртування групи;

–        усвідомлення кожним учасником своєї ролі, функції в групі.

Студенти з цікавістю виконували запропоновані завдання та брали активну участь в обговоренні ситуаційних питань.

Фінансисти лишились задоволені організацією тренінгу, адже зрозуміли, яким чином можна ще більше покращити атмосферу співпраці у свої групі.

Юлія Улянич, куратор 21-ф групи