Річне звітування здобувачів наукового ступеня «Доктор філософії»

08 червня на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Уманського національного університету садівництва відбувся розгляд і обговорення звітів здобувачів наукового ступеня «Доктор філософії» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Здобувачі кафедри представили доповіді та презентації власних результатів досліджень за 2022–2023 н.р.

Вітальним словом засідання відкрила завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування д.е.н., професор Олена ПРОКОПЧУК. Річне звітування проходило у дружній атмосфері, жвавому режимі та з активним обговоренням особливостей освітньої та наукової складових навчального процесу.

Здобувачі всіх років навчання наукового ступеня «Доктор філософії» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» виконали в повному обсязі заплановані освітню та наукову складову, взяли до уваги всі висловлені зауваження та пропозиції і були зорієнтовані в подальших планах.

Юлія Улянич, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування