У полі зору - soft skills викладача

Сучасний динамічний світ, зокрема середоще вищої освіти, повсякчас вимагає апгрейду освітніх підходів і навичок не лише для здобувачів освіти, а й для науково-педагогічний працівників. Саме тому важливо тримати руку на пульсі сучасностей і постійно вдосконалюватися  й оновлювати не лише знання, а й навички, зокрема - м'які вміння.

Саме soft skills у контексті реалій сьогодення стали об'єктом 5-денного всеукраїнського проєкту для викладачів "Uni-Biz Bridge Camp". Під час заходу учасники розглянули нові підходи до навчання та комунікації зі стдентами, зауважили на особливостях професійного вигорання викладача та його мінімізації, акцентували увагу на лайфхаках з утримання уваги здобувачів освіти та ведення соцмереж навчального закладу, а також окреслили грані співпраці між студентами, роботодавцями й університетами.

Зустрічі проходили в онлайн форматі та відзначалися грунтовністю підходів, високим рівнем компетентності доповідачів й актуальністю інформації.

Леся БАРАБАШ, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та ст рахування