Участь магістрантки в Economist Career Way

Студентка 11 м-ф групи Олександра Яковенко взяла участь у Economist Career Way, що проходив на платформі UGEN. 12 провідних компаній, 9 днів навчання з 18.03.2024 по 27.03.2024р., десятки кейсів з реального бізнесу, практичні воркшопи від компаній-роботодавців (KPMG, ProCredit Bank, Baker Tilly, LDC, Deloitte, Національний Банк України, Хлібпром, EY, Cemark, Mazars, PwC і BAT Україна.), розгляд кейсів з реального бізнесу, панельна дискусія з експертами аудиту та банкінгу, real life історії та лайфхаки відбору в міжнародні й українські компанії, оцінка резюме на «Test Drive» від фахівців цієї сфери.

По завершенню проєкту Олександра отримала ексклюзивний сертифікат участі від UGEN.

Колектив кафедри вітає магістранку з отриманими напрацюваннями та здобутим досвідом спілкування з експертами у фінансовій сфері!!!