Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

Навчання в магістратурі - особливо цікаве, адже саме протягом 16 місяців, які є заключними у циклі підготовки фахівця вищої кваліфікації, майбутні молоді спеціалісти вивчають найтонші нюанси обраної спеціальності. А результатом кропіткої праці і студентів, і викладачів є кваліфікаційна робота та її прилюдний захист. Саме під час захисту кожен студент може продемонструвати весь багаж отриманих знань, відповівши на питання екзаменаційної комісії.

Цього року кваліфікацію магістра фінансів, банківської справи та страхування отримали 37 студентів-магістрів денної форми навчання, які успішно захистили кваліфікаційні роботи. Тематика досліджень охоплювала всі сфери та сегменти фінансової системи, а результати досліджень відзначалися грунтовністю та глибиною.

Вітаємо магістрів і бажаємо успіхів у подальшій професійній діяльності!