Вітаємо!!!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітає з Днем народження доктора економічних наук, професора, професора кафедри Непочатенко Олену Олександрівну!

Загалу Ви відомі, як талановитий і мудрий керівник, чуйна людина, фахівець найвищої категорії. Нині, маючи значні професійні надбання, Ви є беззаперечним прикладом для  поколінь молодих науковців і майбутніх керівників. А усталені життєві принципи справедливості, прагнення прогресу, людяності та взаємної поваги, що повсякчас Вами пропагуються, стали стилем життя колективу кафедри.

Тож прийміть наші найщиріші вітання з нагоди Дня народження! Зичимо Вам Божого благословіння у всіх діяннях, добробуту й енергії, життєвої наснаги та успіхів у всіх сферах життя!

Щоб спокій і мир панували в родині,
Щоб щастя всміхалось при кожній годині!
Нехай обминають Вас болі й тривоги,
Хай стелиться довга життєва дорога,
Хай легко працюється, гарно живеться,
Все вміється, множиться і удається!
Здоров'я міцного, щастя без краю
Усього найкращого ми Вам бажаєм!
Усім колективом ми Вас вітаєм,
Щастя, здоров'я й удачі бажаєм,
Хай радість приносить Вам кожна година,
Від бід всіх боронить молитва свята,
Щасливою буде життєва стежина
Для Вас і родини на довгі літа!