Вітання викладачів з професійним святом

Щороку, у першу неділю жовтня, вся країна вітає працівників сфери освіти із професійним святом.

Не стали винятком і студенти факультету економіки та підприємництва Уманського національного університету садівництва, які підготували святковий концерт викладачам. Тому 8 жовтня у стінах рідного закладу вищої освіти лунали привітання на адресу освітян.

Учасники концерту дарували тепло та радість з усмішкою на обличчі. У програмі концерту були зворушливі та веселі пісні, запальні танці. Незабутні емоції залу також подарувала команда КВН «НєГані». На обличчях присутніх були помічені щирі посмішки та навіть сльози радості. Наприкінці концерту всі учасники заходу привітали викладачів із професійним святом і побажали терпіння, натхнення, творчої наснаги та нових професійних звершень.

Ще раз зі святом, дорогі викладачі!

Наталія Сьомко, студентка 21-ф групи