Вміння реалізувати свій науковий потенціал - визначальна риса фінансистів Уманського НУС

Інтелект і вміння креативно мислити, обґрунтовуючи свої проекти поглибленими аналітичними розрахунками та фактами – визначальні риси студента спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Уманського національного університету садівництва.

Саме ці якості дали змогу студентці 31–ф групи Яні Котріковій цікаво презентувати свою доповідь на тему «Посилення фіскальних та регулюючих властивостей податку на додану вартість» під час Міжнародної науково-практичної конференції «Фінансово-кредитний механізм розвитку економіки та соціальної сфери».

Вітаємо Яну, бажаємо їй успіхів і плідних наукових досліджень, а також закликаємо інших студентів активно реалізовувати свій науковий потенціал!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування